O systému

Aplikace vznikla na klíč pro našeho prvního zákazníka. Poté, co jsme aplikaci společně odladili a vychytali dětské nemoci, přišlo nám škoda, že ji využívá jen jedno centrum.

První zákazník nám pomohl a oslovil zákazníka, který vlastní studio v Nymburke a je pro skupinu Schwinn Cycling osoba nejpovolanější. Následovala „tvořivá“ Plzeň, kde jsme se nejvíce zapotili a systém doznal zásadních změn, no spíš se změnil od základu. S dalšími centry jsme pak postupně přidávali menší či větší doplňky, které umožnily více individualizovat systém na míru každého zákazníka.

Našim cílem je maximálně spokojený zákazník a ne zákazník, který musí za každou drobnost platit. Pokud zákazník navrhne změnu, která má smysl a pomůže ostatním a systému jako takovému, je vždy zdarma.

Naše aplikace se chová maximálně prakticky pro každý typ rozvrhu. Nesmíříme se s tím, že zákazníkovi nabídneme obyčejnou aplikaci založenou na univerzální kalendářové aplikaci jako jsou „Google Calendar“. Vždy jednotlivý typ rozvrhu upravujeme na přání zákazníka a to zdarma.

Nevadí nám pokud jste jen malé zařízení, které má byť jen 20 zákazníků do týdne. Stejně tak náš systém běží ve sportcentrech které pracují se stovkami zákazníky.

Měsíční paušál