Ceník

Aplikace pro správu sportovních center

Našim cílem je maximálně spokojený zákazník a ne zákazník, který musí za každou drobnost platit. Pokud zákazník navrhne změnu, která má smysl a pomůže ostatním a systému jako takovému, je vždy zdarma.

Naše aplikace se chová maximálně prakticky pro každý typ rozvrhu. Obsluha i zákazníci pro Schwinn Cycling mají specifické požadavky, než například solárium nebo rehabilitace. Nesmíříme se s tím, že zákazníkovi nabídneme obyčejnou aplikaci založenou na univerzální kalendářové aplikaci jako jsou „Google Calendar“. Vždy jednotlivý typ rozvrhu upravujeme na přání zákazníka a to zdarma.

Nevadí nám pokud jste jen malé zařízení, které má byť jen 20 zákazníků do týdne. Stejně tak náš systém běží ve sportcentrech, které pracují se stovkami zákazníků.

Cena aplikace pro správu sportovních center

Nejpoužívanější

Zdarma

0 Kč /měsíc

Pro začátek

200 Kč / měsíc

Profesionál

300 Kč/měsíc

Max

individuální

Rozvrh v týdnu 1 1 2-3 Neomezeno
Počet zákazníků 0 Neomezeno Neomezeno Neomezeno
Počet administrátorů 1 Neomezeno Neomezeno Neomezeno
Typy plateb Neomezeno Neomezeno Neomezeno
Mzdy Neomezeno Neomezeno Neomezeno
Tržby Neomezeno Neomezeno Neomezeno
 SMS notifikace ano ano amo

Aplikace vznikla na klíč pro našeho prvního zákazníka.

Poté, co jsme aplikaci společně odladili a vychytali dětské nemoci, přišlo nám škoda, že ji využívá jen jedno centrum.
První zákazník nám pomohl a oslovil zákazníka, který vlastní studio v Nymburku a je pro skupinu Schwinn-Cycling osoba nejpovolanější.

Následovala „tvořivá“ Plzeň, kde jsme se nejvíce zapotili a systém doznal zásadních změn, no spíš se změnil od základu. S dalšími centry jsme pak postupně přidávali menší či větší doplňky, které umožnily více individualizovat systém na míru každého zákazníka.